צור קשר

 

תקנות בטיחות שכל קבלן חייב להכיר

כאשר אתם בעסקי הבניין כבר מספיק זמן, אתם מכירים את כל הניואנסים הקטנים,

הדקויות וקיצורי הדרך. אתם גם יודעים מה מותר ומה אסור, כמו גם מהם סדרי העדיפויות

שלכם. ואתם בהחלט יודעים ששמירה על כל תקנות הבטיחות ועבודה עם ציוד מגן

אישי כמו משקפי מגן, קסדה ועוד, היא בגדר חובה, במיוחד כשאתם מנהלי העבודה

עקומת הלמידה נוטה להיות מאוד תלולה עבור קבלנים שאינם עומדים בתקנות הבטיחות. אם תתעלמו, תזניחו או תיכשלו בשמירה על תקנות הבטיחות אתם בעצם מסתכנים באיבוד העסק. אתם מסכנים את הקריירה שלכם, קל וחומר את המוניטין. אם כבר קרו מקרים, לא יהיה פשוט למחוק אותם מקורות החיים שלכם כאילו כלום, גם אם תבחרו לשנות את שם המשרד ולהתחיל מחדש.

אנו כאן כדי לעזור לכם לשמור על תקנות הבטיחות, כדי שיתאפשר לכם להצליח כקבלנים בענף הבניין.

הקפידו להיות אחראיים

להיות הבעלים של עסק זו לא משימה פשוטה, מכל הבחינות. הדבר דורש המון אחריות, וצריך לדאוג לסיכונים פוטנציאליים מכל הסוגים. העובדים, הרכוש, אופי העבודה, כולם כאחד תלויים בכם בדרך זו או אחרת ולכן כבעלים של עסק עליכם קודם כל לדאוג לעצמכם ולוודא שכל חלוקת האחריות והתפקידים השונים מוגדרים באופן ברור. עליכם לדרוש את הטוב ביותר מהאנשים שאתם עובדים אתם ולוודא שהם יכולים לבצע את המשימות כראוי ולעמוד בסטנדרטים גבוהים על ידי יישום נהלי הבטיחות הקבועים בחוק, בין יתר הדברים.

לעבוד נכון ובטוח גם במנוחה

לעבוד נכון ובטוח גם במנוחה

קיצוץ בעלויות עשוי לעלות לכם יותר

לפעמים קבלנים מנסים לקצץ בעלויות על ידי כך שאינם עומדים בתקנות בטיחות כאלו ואחרות. כך למשל לא תמיד אנו רואים פועלי בניין עובדים עם משקפי מגן או עם ציוד מגן אישי לצורך העניין בעבודות שתקנות הבטיחות מחייבות זאת. אבל מה שאינכם מבינים הוא שעם סוג כזה של התנהגות אתם רק מפסידים כסף, שלא לומר עומדים בפני סיכון גדול. זוהי טעות גדולה לחשוב כי יישום ושמירה על תקנות בטיחות תעלה לכם בכסף ובזמן יקר. להיפך, חוסר יישום חושף אתכם לתביעות ויכול להוביל לאובדן העסק ומכאן להפסדים כלכליים.

קבלנים מקצועיים יעלו מהר יותר על דרך המלך

ניסיון לחסוך על ידי קיצוץ בעלויות בנושאים של בטיחות הוא הסיבה העיקרית לבחור בקבלנים מקצועיים אשר משקיעים זמן ומאמץ ביישום כל אמצעי הבטיחות כשהם נמצאים באתר. יש דרכים רבות לעשות את הדברים הללו כראוי החל בביטוח ועד הקפדה על עבודה לפני נהלים כולל עבודה עם ציוד מגן אישי כמו משקפי מגן, נעלי עבודה ייעודיות, קסדה כשצריך ועוד. כבעלים של העסק זכרו שלא רק המוניטין שלכם עומד על הפרק אלא גם חייהם של עובדים, הרי לא בכדי אנו שומעים על עובדי בניין שקיפחו את חייהם באתר הבנייה כי כללי הבטיחות לא נשמרו.

תקשורת טובה היא המפתח להצלחה גם בעסק שלכם. כאשר תעבדו בשיתוף פעולה עם העובדים ותיישרו אתם קו בכל רגע נתון, תוכלו לייצר סביבת עבודה שבה הקפדה על נהלי הבטיחות נמצאת בראש סדר העדיפויות. אם תמשיכו להתעקש על כך לכל אורך הדרך תוכלו לשמור על סטאטוס קוו ועל המוניטין שלכם לכל אורך הדרך וכך להשיג יותר עבודות.

חברת גאמידה חותרת ליצירת סביבת עבודה בטוחה, נוחה ויעילה יותר לעובדים, תוך שמירה על איכות הסביבה.
בין היתר משווקת החברה ציוד מגן אישי כמו נעלי בטיחות ומוצרי איכות סביבה במגוון תעשיות: תעשיית האנרגיה והגז, תעשיית המזון, תעשיית הכימיה, האלקטרוניקה ועוד.
לקבלת פרטים נוספים על וגורמי סיכון במקומות עבודה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "גאמידה בע"מ" בטלפון מספר 03-9299129.

צרו עמנו קשר באמצעות:


השאירו פרטים ונחזור אליכם