צור קשר

ההבדל בין משקפי מגן למשקפי שמש

הם אמנם נראים קצת דומה, לעיתים אפילו זהים. הן בעלי עדשות כהות יותר ממשקפיים רגילים ובצורת עדשות שונה מעט, אך משקפי מגן ומשקפי שמש הם שני דברים שונים. משקפי שמש יוצרים הגנה מהשמש. משקפי מגן לעומת זאת מגנים על העיניים מחומרים שעלולים להזיק או בביצוע פעולות כמו ריתוך, עבודה עם שבבי עץ ועוד שעלולות להזיק לעיניים. אז חשוב מאוד לא להתבלבל ואל תחשבו שמשקפי השמש שכבר ממילא יש לכם יגנו על העיניים גם כשתבצעו פעולה שבה העיניים יכולות להיפגע. כמובן שבמקום עבודה המעסיק חייב לדאוג לכם להגנה הנדרשת וכך אתם צריכים לעשות בתור מעסיקים.

 

משקפי מגן- עדשות שמגנות מתהליכים וחומרים

העיניים הן כידוע אחד האיברים הרגישים ביותר שיש לנו לכן חשוב להקפיד מאוד על עבודה איתם בכל פעולה שיש בה סיכון, גם אם קטן מאוד לעיניים. בשל כך עדשותיהם של משקפי מגן הן עבות במיוחד ועשויות חומר עמיד ואטום שאינו מאפשר לחומרים שיכולים לפגוע בעיניים כמו צבעים שאתם משתמשים בהם בהתזה, תוצרי פעולות כמו ליטוש, השחזה, ריתוך, עבודה עם לייזר ועוד לפגוע בעיניים. העדשות מגנות מפני כימיקלים שונים כך שחובה להשתמש בהם גם בביצוע פעולות שונות בבית. חשוב מאוד: אל תסתמכו על משקפיים אופטיים שיש לכם בתור משקפי מגן. משקפיים אופטיים אינם עמידים לחום גבוה מאוד ולתנאי לחץ שונים. הם עלולים להתפוצץ ולגרום לעין נזק בלתי הפיך.

 

משקפי מגן יכולים להיות גם משקפי שמש אך לא להיפך

משקפי מגן עשויים חומר תרמופלסטי כמו פוליקרבונט העמיד בפני שריטות, לכלוך וגם אדים. ישנם כאלה אשר עשויים מחומר המסנן גם קרינה ומונע חדירת קרני UV. אותו סוג משקפי מגן מצוין לעבודה שגם נעשית בחוץ, בשמש, ודורשת  הגנה מפני קרני השמש שהן מזיקות לעיניים ונדרשת הגנה מפניהן, במיוחד כשנמצאים שעות בחוץ. כיום אך ניתן למצוא משקפי מגן פוטוכרומיות אשר מתכהות באור השמש. כך לדוגמה מלגזן שעובד גם בתוך המחסן וגם יוצא לשמש לא יצטרך להסיר או להחליף. אך נשוב ונדגיש שמשקפיים המוגדרים משקפי שמש לא יוכלו לשמש כמשקפי מגן, גם אם הם באיכות גבוהה במיוחד. 

 

משקפי מגן גם למרכיבי משקפיים

כיום ניתן לרכוש משקפי מגן שבאים עם עדשות אופטיות, ממש כפי ששינם משקפי שמש עם עדשות אופטיות. כך העיניים שלכם מוגנות וגם תראו היטב מה אתם עושים, פרט חשוב באופן כללי ובטח כשאתם מבצעים עבודה טכנית עם מכשירים וחומרים שיכולים לגרום נזק.

 

משקפי מגן גוגלס מחברה מומחית בתחום

כאשר אתם זקוקים למשקפי מגן גוגלסשיגנו לכם על העיניים מפני מגוון סכנות: נתזים, שבבים, חומרים מסוכנים ועוד, חשוב לפנות לחברה ממוחית בתחום. אנו בחברת גאמידה עומדים לרשותכם בכל שאלה הקשורה לציוד שנועד להגנה בסביבת עבודה או שמירה על הסביבה, נייעץ לכם מהם משקפי גוגלס המתאימים ביותר עבור סוג העבודה והסביבה בה אתם נמצאים.

 

 

 

 

חברת גאמידה חותרת ליצירת סביבת עבודה בטוחה, נוחה ויעילה יותר לעובדים, תוך שמירה על איכות הסביבה.
בין היתר משווקת החברה ציוד מגן אישי ומוצרי איכות סביבה במגוון תעשיות: תעשיית האנרגיה והגז, תעשיית המזון, תעשיית הכימיה, האלקטרוניקה ועוד.
לקבלת פרטים נוספים על וגורמי סיכון במקומות עבודה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "גאמידה בע"מ" בטלפון מספר 03-9299129.

 

 

 

צרו עמנו קשר באמצעות:


השאירו פרטים ונחזור אליכם