פרופיל חברה

חברת גאמידה בע"מ (Gamida LTD) הינה חלק מקבוצת חברות בינלאומית Gamida For Life B.V המספקות שירותים ממוקדים ומקיפים מהשורה הראשונה לקהילת הרפואה, המדע, הטכנולוגיה והתעשיה בישראל. הקבוצה מתמחה ביבוא, פיתוח, ייצור, שיווק והפצה של מוצרים מתחומי המחקר, הדיאגנוסטיקה, הרפואה והתעשיות המתקדמות.

גאמידה בע"מ פועלת משנת 1989 ומייצגת מגוון יצרנים וספקים מהמובילים בעולם. בחברה פועלות שתי חטיבות: החטיבה הרפואית וחטיבת התעשייה. החברה עובדת בהתאם לתקן ISO9001-2008

חטיבת התעשייה חמתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים ומתן שירותים אשר מסייעים ללקוחותיה לשפר תהליכי ייצור בתחומי החדרים הנקיים והמעבדות ולשמור על בטיחות העובד, איכות המוצר וסביבת העבודה במגוון רחב של תעשיות. גאמידה מייצגת מספר רב של ספקים ויצרנים ובכך מספקת מגוון פתרונות במחיר ובאיכות המותאמים לצרכי הלקוח.

בתחום הבטיחות אנו חותרים לייצר סביבת עבודה בטוחה, יעילה ונוחה יותר לעובדים תוך שמירה על איכות הסביבה. זאת באמצעות פתרונות נעילה ותיוג (LOTO), ציוד מגן אישי ומוצרי איכות סביבה בתעשיות רבות ומגוונות כגון: תעשיות המזון, האנרגיה והגז, האלקטרוניקה, הכימיה, הביטחון, תעשיות תהליכיות ועוד.

בתחום החדרים הנקיים והמעבדות באנו פועלים למתן סל פתרונות איכותיים ומתקדמים בלווי שירות לוגיסטי, כולל תכנון אספקות מוצרים עד לרצפת הייצור על מנת לייעל ולשפר את תפעול סביבת העבודה ובטיחות העובד בחדר הנקי בתעשיות המיקרואלקטרוניקה, המוליכים למחצה, הפרמצבטיקה, הביוטכנולוגיה ועוד.

החטיבה הרפואית מתמחה ביבוא ושיווק של מוצרים איכותיים לכלל בתי החולים בארץ בתחומים: כירורגיה כללית, הפרעות קצב לב, קרדיולוגיה פולשנית, כירורגית-לב, נוירוכירורגיה, רדיולוגיה פולשנית, דרמטולוגיה ואלרגולוגיה. אנו מחוייבים לספק מוצרים ומותגים איכותיים המסייעים לצוותים הרפואיים לשפר את איכות חיי החולה. בין היתר, גאמידה היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברות: St. Jude Medical, Cardinal Health, Carefusion, Thoratec ועוד.

מחויבותנו היא בראש ובראשונה ללקוחותינו, אנו מאמינים בדיאלוג ישיר על בסיס ערכים של מקצוענות, הוגנות, שקיפות ואמון. אנו מאפשרים ללקוחותינו את השקט נפשי להתמקד בעסקי הליבה שלהם באמצעות מתן פתרונות שירות איכותיים, מקיפים ומדויקים באתר הלקוח הכוללים ניהול שרשרת אספקה יעילה, אפיון והתאמה של מוצרים ושירותים המותאמים לצרכיו.

הנהלת החברה:

משה ראובני – מנכ"ל

יעקב רבינוביץ' – סמנכ"ל תחום בתי-חולים

שחר איילון – סמנכ"ל תפעול ומנהל חטיבת התעשייה

סוזי משה – מנהלת שירות ואיכות

אייל אסרף – מנהל הכספים

מיקומנו:

הנהלת החברה ומכירות החטיבה הרפואית – רחוב השחם 32, פתח-תקווה

משרד מכירות חטיבת התעשייה – רחוב האשלגן 10, קרית-גת

מחסנים והפצה – צלע ההר 11, מודיעין

צור קשר

  חזון

  חברת גאמידה פועלת בישראל משנת 1989 ומאמינה כי בטיחות וגיהות בעבודה היא קריטית בכל סביבת עבודה והיא המפתח לבריאותם ולרווחתם של העובדים.

  אנו משקיעים מאמצים ניכרים על מנת להיות להיות ספק הציוד המוביל בישראל , מבחינת איכות המוצר, מקצועיות, רמת השירות, מגוון האפשרויות העומד לרשות הלקוח וזמינות המוצרים.

  גאמידה קשובה לצרכי הלקוח, ודואגת להתאמת מוצרים נוחים לשימוש, מעוצבים ואסתטיים. כמו כן, גאמידה מציעה ללקוחותיה שיפורים טכנולוגיים, חדשנות, ומוצרי בטיחות מהמתקדמים ביותר. זאת באמצעות בניית שותפויות עם יצרני ציוד רפואי מהמובילים בתחומם בעולם.

  המחויבות המתמדת שלנו לחדשנות, לצד מגוון פתרונות מקיף, מאפשרת לנו להוביל את התעשייה ולהיות מקור אספקה עיקרי ושלם לצרכי הבטיחות השונים.

  צרו עמנו קשר באמצעות:


  השאירו פרטים ונחזור אליכם