Gamida Home Care טיפולי בית

צוות טיפולי הבית של Gamida Care כולל אחים ואחיות מוסמכים המגיעים עד לבית המטופל לייעץ ולטפל בתחומים הבאים: 

שימוש בטכנולוגיות של לחץ שלילי וחמצן בפצעים קשיי ריפוי | התאמת מזרנים לטיפול ולמניעה של פצעי לחץ | כריות ישיבה ומגיני עקב |  התאמת ציוד סטומה ואורולוגיה

 השאירו פרטיכם לתיאום ייעוץ

לעצור את ההתדרדרות במצב הרפואי

קבלת ייעוץ בזמן, עשויה למנוע את התדרדרות במצבו הרפואי של המטופל.

בחירה נכונה של מזרן למניעת פצעי לחץ או התאמת ציוד רפואי בצורה מיטבית עשויים למנוע סיבוכים עתידיים ולשפר את איכות החיים.

למי מתאים שירות הייעוץ?

השירות מיועד למטופלים ובני משפחה המבקשים לקבל ייעוץ והדרכה אישית לשימוש בציוד סטומה וקטטרים של חברת GAMIDA, ייעוץ לבחירה ושימוש במזרנים ואביזרים למניעה וטיפול בפצעי לחץ וכן מטופלים שהומלץ להם טיפול בחמצן מקומי או לחץ שלילי בפצע.

*שימו לב כי במסגרת השרות לא ניתן ייעוץ (טלפוני או פיזי) לטיפול בפצע או אבחון. אבחון והנחיות לטיפול בפצע ניתנים ע"י צוות רפואי מטפל בלבד.

טיפול בבית עם טכנולוגיות של חמצן מקומי או לחץ שלילי בפצעים קשיי ריפוי
התאמה והדרכה לשימוש עצמי בקטטר
התאמה אישית והדרכה לשימוש בציוד סטומה
התקנת מזרנים למניעת פצעי לחץ

מטופלים ממליצים

עדי קראוס
עדי קראוסדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
בס״ד לפני מספר חודשים נתקלה אמי בבעיה כואבת ומייסרת של פצעי לחץ. הבעיה הלכה והחריפה במשך הזמן. את הכאב שחש מי שסובל מפצעי לחץ אי אפשר לתאר במילים, כיוון שהפצעים לא נותנים מנוח ביום ובלילה, בשכיבה ובישיבה, וגם בזמן רחצה והתלבשות. כדורים נגד כאבים משככים מעט מאד את הכאב ולמעשה, הסבל אינו פוסק. בעקבות המלצות של הצוות המטפל, פנתה אמי לחברת Gamida Care והתעניינה במזרון ייעודי שיקל על בעיית פצעי הלחץ ובתקווה, ימנע את הבעיה לגמרי. ב״ה, הטיפול והיחס שקיבלנו מחברת Gamida Care שינה את התמונה מקצה לקצה. מר ישי פרנקל מטעם החברה ענה לנו על כל השאלות ועמד לצידנו במשך כל התהליך. במסגרת זו הוא המליץ לנו על מזרון אוויר מתאים וגם על כרית היברידית שתקל על אמי בזמן ישיבה. שמחנו מאד להיווכח שהמצב השתפר מאד, וכן שהמוצרים הקלו על הכאבים זמן קצר מאד לאחר שאמי החלה להשתמש בהם. כמו כן, אנחנו רוצות לציין לטובה גם את תנאי העיסקה הנוחים, המסלולים האפשריים שהוצעו לאמי, האחריות על המוצרים והידיעה שמדובר בחברה מקצועית ואמינה. תרבנה חברות כמותכם, בתודה גדולה, משפחת קראוס.
תמר שורר
תמר שוררדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
פצע לחץ שטופל בהמלצתכם בהעשרת חמצן ובמוצרי החבישה שלכם, נסגר! תוך חודשיים!!! לאחר שכבר שנה ניסינו לטפל בו ועברנו עשרות שיטות, מוסדות, חוות דעת ורופאים מומחים בתחום, וכמעט נואשנו. תודה רבה !
יעל רוזן
יעל רוזןדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
וואו הבת שלי היתה עם פצעים איומים בפה לאחר שימוש ראשון בג"ל דבש רבמיל היתה הקלה והיה שיפור מיידי תודה רבה לשי טסלר שהמליץ להשתמש בזה
מלכה שטיינר
מלכה שטיינרדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
ברצוני לשבח נציג של חברתכם , שי טסלר, אשר המליץ לי בחום על מוצרכם פלמינאל. לאמי חולת mds נוצר פצע לחץ ושי הדריך אותנו בצורה מקצועית וסובלנית . בזכות ההדרכה והמוצר נמנעה הדרדרות נוספת ...
ליזי ברקוביץ
ליזי ברקוביץדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
תודה על השירות, על המוצרים ובעיקר על האחת והיחידה האחות לנה המדהימה ❤
אנג'לה לנדסברג
אנג'לה לנדסברגדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
בבית חולים בו אני עובדת כאחות אנחנו משתמשים במוצרי החברה בטיפול בפצעים ורואים תוצאות מפתיעות ומהירות. באופן אישי, כאשר מעדתי וניפצעתי בפנים למחרת יצרתי קשר עם הסוכן שלנו שי שהמליץ לי על שימוש בפלאמינל.יש לציין שהיו לי שיפשושים עמוקים על המצח, על העפעף עליון ועפעף תחתון,וגשר האף,שהפרישו נוזל סרוטי. לאחר שימוש ראשון בפלאמינאל נוצרה שכבה שספגה את הנוזלים ונראה צימצום שטח השיפשופים. בפחות 36 שעות לאחר תחילת טיפול בפלאמינאל נראתה גרנולציה יפה, הפצע נראה נקי, ללא אודם ונפיחות, בשלבי ריפוי מתקדמים, בפרק זמן קצר ביותר. מדהים ומפתיע. קל ונוח בשימוש, לא שורף ולא מפריע בתיפקוד
ליז כהן
ליז כהןדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
רכשנו לסבא שלנו כרית אוויר מיוחדת לטיפול בפצעי לחץ והיא פשוט הצילה אותו!!! כרית נוחה ומפחיתה באופן משמעותי את כאבי הלחץ. תודעת השירות של החברה ובמיוחד של יעקב שגיא וישי הם הגבוהות ביותר שהכרנו!! יחס מקצועי אדיב אמין ומבין את צרכי הזקן ומשפחתו. אנו ממליצים על החברה ומוצריה מכל הלב!! ישר כוח!! שימו לב שמשרד הבריאות ברוב המקרים גם מחזיר סכום נכבד מההוצאה:) תודה לכם!!!!!!
אבי תמיר
אבי תמירדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
השתמשתי במוצר פלאמניל הידרו, שעמית ללימודים נתן לי דוגמית וקניתי את המוצר שיהיה בבית מאז. לפני כחודש שקפץ לי שמן רותח לפנים והוא פשוט עשה פלאים לא נשאר לי זכר מהכוויה!!! ובתור מישהי שתמיד נשארת לה צלקת פשוט לא נשאר לי כלום!!!!
אתי בירנשטוק
אתי בירנשטוקדף הפייסבוק של Gamida Care
Read More
אבי נזקק בדחיפות למזרון לפצעי לחץ. קבלנו שירות מעולה. הגיעו יום למחורת לבית חולים כדי להתקין את המזרון למרות שהיה ערב חג . נתנו לנו את המזרון בשכירות למרות שהיה מדובר במזרון חדש. החזרנו את המזרון לאחר כמה ימים והם זיכו אותנו על חצי חודש. הכל נעשה ברגישות ובנחישות. מאוד התרגשתי לראות שיש אנשים בחברה עסקית שלא איבדו צלם אנוש והיו כל כך רגישים למצבו הבריאותי של אבי ולא ניצלו את מצבנו כדי לקבל מאתנו כמה שיותר כסף. ממליצה עליהם בחום!!!
Previous
Next

צרו עמנו קשר באמצעות:


השאירו פרטים ונחזור אליכם