הפרעות שינה נוצרות כתוצאה מדאגות, לחץ וגם כתוצאה מתזונה לא מתאימה. כאשר מדובר בחולים המרותקים למיטה, הפרעות שינה הן שכיחות ויכולות להפריע משמעותית לתהליך ההחלמה, אם הן לא מטופלות.

במאמר זה נביא טיפים טבעיים להפרעות שינה, ללא שימוש בכדורי שינה ומטרתם להרגיע את מערכות הגוף לקראת הלילה.

כמובן שמומלץ להיוועץ עם רופא במידה והפרעות השינה מחריפות. שימו לב- המלצות אלה אינן מחליפות טיפול תרופתי והן המלצות על טהרת מזון טבעי המאפשר ירידה ברמות האדרנלין בדם לקראת שנת הלילה.

מגנזיום לפני השינה!

מגנזיום הוא מינרל חיוני לגוף שתפקידו בין היתר להרגיע את מערכת העצבים. צריכה של מגנזיום בשעות הערב לפני השינה, תספק הרגעה למערכות הגוף אשר תאפשר שינה ערבה יותר. ניתן למצוא מגנזיום בבננות!

לכן מומלץ לצרוך בננה לארוחת הערב. לאפקט מקסימלי- הוסיפו כפית של חמאת שקדים וצרו פירה בננה חמאת שקים לבוסט של מגנזיום.

הורידו את צריכת הסוכר כבר משעות אחר הצהריים!

כאשר הגוף צורך סוכר, מופרש אינסולין לדם. אך האינסולין נוטה לרדת במהירות וכתוצאה מכך להפעיל את בלוטת האדרנלין שבגוף האחראית על ערנות.
ירידה בכמות הסוכר החל משעות אחר הצהריים תייצב את רמות הסוכר הטבעיות של הגוף, תווסת את האדרנלין ותכין את הגוף טוב יותר לקראת השינה.

צרו טקס שינה

זמן הערב הוא הזדמנות מצוינת להחליף סדינים, לשנות מנח גוף ולאפשר סביבה אטומה מלחות לשעת הלילה. נצלו את ההכנה לשינה להחלפת מצעים ובגדים, לחיטוי רקמות הפצע וצרו כך טקס שינה המחייב את הגוף והנפש להיכנס ל"מוד" שינה.

בחזרה למתחם תוכן פצעים קשיי ריפוי >>

צרו עמנו קשר באמצעות:


השאירו פרטים ונחזור אליכם