מכשיר ניטור לביש ראשון מסוגו לניטור מרחוק וזיהוי הפרעת קצב לב מסוג פרפור פרוזדורים AF

מכשיר הניטור הלביש שפיתחה חברת CardiacSense מאפשר ניטור נוח, רציף, ויעיל לאורך זמן ובכל מקום וברמת דיוק גבוהה מאד.

מכירה מוקדמת במחיר אטרקטיבי, רק 2400 ש”ח למאה חמישים הרוכשים הראשונים במקום מחיר מלא של 2700 ש”ח

טבלת פיצ'רים לפי החבילות

סוגי תוכניותשיטהאפליקציה בלבדכולל פורטל
דופק (PR)רציף
קצב לב (HR)נקודתי
א.ק.גנקודתי
זיהוי פרפור פרוזדוריםרציף
שונות קצב הלב (HRV)רציף
קצב נשימה (RR)רציף
ריווי חמצן בדם (סטורציה)נקודתי
משקל*נקודתי
סוכר בדם*נקודתי
הולטר לחץ דםלסירוגין
מעקב אחר פעילות גופניתרציף
להורדה ועדכון האפליקציה לחצו על הכפתור המתאים
2[1]
1[1]

המכשיר מבוסס על שילוב טכנולוגיה ייחודית המוגנת בפטנט שפותח בחברה לקריאת אותות אופטיים בשילוב חיישני תנועה, לחץ, טמפרטורה ואחרים.

רגולציה

זוהי הפעם הראשונה בה ניתן אישור שיווק מגוף רגולציה ישראלי, (אמ”ר), וגוף רגולציה בינלאומי מוסמך, (CE) למוצר רפואי לביש תוך שימוש בטכנולוגיית PPG ברמת דיוק של ECG שיספק אלטרנטיבה לניטור רפואי שוטף של מטופלים במקום החיישנים היקרים שנהוג להשתיל כיום.

התוויות

האישור כולל התוויות של ‘זיהוי פרפור עליות’ (A-fib) ו-‘ניטור שונות קצב לב’ (HRV), בטכנולוגיה אופטית רציפה ו-ECG. בניסוי שערכה החברה ותוצאותיו פורסמו בחודש אוגוסט השנה, הראו התוצאות כי השעון עמד בכל דרישות הדיוק המחמירות של אישור CE וה-FDA.

מכירה מוקדמת במחיר אטרקטיבי,
רק 2400 ש"ח לרוכשים הראשונים במקום מחיר מלא של 2700 ש"ח!

שאלות נפוצות

לא, המכשיר מופעל דרך חיבור הבלוטות’ בטלפון החכם של המטופל.

Cardiacsense מגיע לרמת דיוק של 96% כשהסטטיסטיקות מראות ש7 מתוך 8 אבחנות של הטלפונים החכמים הן חיובי שווא, (false positive).

בהחלט, לשעון יש תקן IP68 (עד עומק של 1.5 מטר)

המכשיר יתריע ברטט ובהודעת AF אדומה על המסך והמטופל יתבקש לבצע מדידה יזומה. תוצאות המדידה יתקבלו בזמן אמת וניתן יהיה לשתף אותם עם רופא המשפחה או כל גורם רפואי אחר.

המכשיר עובד ללא הפסקה אך המסך נדלק בלחיצה או בתנועה בלבד על מנת לחסוך זמן סוללה ולכן רוב הסיכויים שהמכשיר תקין לחלוטין.

יש להטעין את המכשיר כל יומיים למשך שעתיים.

המכשיר לא מפסיק למדוד וניתן לבצע בדיקת ECG ולקבל אינדיקציה לAF אך אין אפשרות לייצר דוח ולשלוח אותו ללא האפליקציה.

דרך האפליקציה לוחצים על שיתוף וניתן במיידי לשלוח אותו לווצאפ, אימייל או כל תקשורת דיגיטלית אחרת עם מי שרוצים.

לא. המכשיר נועד לשימוש של אדם אחד בלבד וגם אם מחזירים אותו להגדרות היצרן הוא עדיין יתאים אך ורק לאדם אשר הגדיר את עצמו כמשתמש הראשון. במידה ותרצו להעביר את המכשיר לאדם אחר אנא פנו אלינו.

כללי

כיום, משווק שעון מדגם CS4 בלבד, הדגם אותו אנו מוכרים. השעון מוגדר כשעון רפואי – המאושר FDA, CE ואמ”ר. השעון מתחבר הן למערכות הפעלה של אנדרואיד והן של iOS. בשעון אין מערכת  GPS מובנית עם זאת, הוא מתחבר לשירותי המיקום של הטלפון באמצעות BT ואף נדרשת גישה לשירותי מיקום, לצורך הפעלתו. בעת עדכון גרסה לשעון ו/או לאפליקציה, תשלח התרעה לטלפון המסונכרן עם השעון.

בעקבות פתיחת פונקציות חדשות ובמטרה לשדרג את חוויית השימוש, השקנו גירסאות חדשות של האפליקציה והשעון אשר יתמכו בהפעלתן. לצורך כך יש לעדכן את האפליקציה מחנות האפליקציות, לאחר ההתקנה יש לפתוח האפליקציה, על המסך תופיע הודעה על עדכון תוכנת השעון, התהליך עשוי לקחת כ10-15 דקות שבמהלכו יש להניח את השעון ליד מכשיר הטלפון ואת האפליקציה פתוחה על מסך הטלפון עד לסיום התהליך, בסיום יש לוודא כי גירסת השעון החדשה היא V10.10.56

 

אחריות ונתוני סוללה

נתוני סוללה –  משך זמן טעינת סוללה מ-0% ל-100% הינו כשעתיים. משך זמן העבודה בין טעינות הינו כ-40 שעות. אפשרויות נוספות כגון ריווי חמצן בדם וקצב נשימה כבר אושרו ע”י FDA ויתאפשרו לשימוש ברגע שיתקבל אישור ממשרד הבריאות בישראל מדידת לחץ דם ופונצקיות נוספות יאושרו לשימוש בעתיד לאחר שיתקבל אישור FDA ואמ”ר. 

 

אחריות – האחריות הינה ל – 12 חודשים מיום מסירת השעון. מדיניות חזרות וביטולים –  ניתן למצוא כאן